سفارش تبلیغ
صبا

تعمیرات کپی Ricoh

 

 

تعمیرات کپی Ricoh

تعمیرات کپی Ricoh یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در این مرکز است. کلیه عملیات مرتبط با تعمیر و بهسازی این محصول در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی این حوزه و ضوابط ذکر شده از سوی کمپانی سازنده صورت می پذیرد. از این رو تعمیرات کپی Ricoh در این مرکز سبب رفع کلیه مشکلات ایجاد شده در دستگاه می گردد. بعلاوه به دلیل پیاده سازی جدیدترین متدهای سرویس و گردگیری بر روی دستگاه موجبات بازیابی کیفیت اولیه دستگاه نیز فراهم می گردد.

مشکلات رایج در فتوکپی ریکو

آندسته از کاربرانی که به صورت حرفه‌ای با دستگاههای فتوکپی ریکو سر و کار دارند، به این مسئله آگاهند که در این دستگاه‌ها، برخی اشکالات نسبتاً رایج و متداول هستند. بدین معنا که در حین کار با این دستگاه ها، برخی اشکالات هستند که صرف‌نظر از نوع دستگاه فتوکپی و فناوری به کاررفته در آن، در این دستگاه‌ اتفاق می‌افتند و عملکرد فتوکپی را مختل می سازند.

در صورتی که از کاربران حرفه ای و یا حتی عادی دستگاه های کپی هستید توصیه می شود تا با مشکلات رایج در فتوکپی ریکو آشنا شوید و شیوه رفع این اشکالات را بیاموزید. برخی از رایج ترین مشکلات مشاهده شده در دستگاه‌های کپی ریکو و البته سایر دستگاه‌های کپی عبارتند از: گیرکردن کاغذ در دستگاه فتوکپی، چاپ خطوط بد شکل روی کاغذ کپی شده، مشکل در فیوزینگ، مشکل کم شدن یا خالی شدن تونر، خروج صفحات چروک و تاخورده، کپی‌ها بسیار روشن یا بسیار تیره، وجود نقاطی بر روی صفحه کپی شده و …. .

اگر از کاربران تازه‌کار دستگاه‌های کپی هستید و هنوز شیوه رفع مشکلات رایج دستگاه کپی را نمی‌دانید می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان ما در تعمیرات کپی ricoh، از سرویس «تعمیر در محل دستگاه کپی» استفاده نمایید. در این سرویس کارشناسان ما خود در محل حضور یافته و پس از بررسی دستگاه اقدام به تعمیر آن می‌نمایند.

تعمیرات کپی ریکو

 

 

 

 

تعمیرات کپی Ricohنمایندگی ریکو

نمایندگی ریکو با تجهیز فضایِ سازمان به پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و فراخوانی زبده‌ترین همکارانِ حوزه ترمیم و سرویس، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در این زمینه گشته است. این امر با توجه به کاربری بالای دستگاه‌های ریکو و لزوم ارائه خدمات توسط یک مرکز معتبر و مجاز صورت پذیرفته است. کارشناسان حاضر در نمایندگی ریکو در تهران به دلیل حضور در دوره‌های تخصصی و دارا بودن مدارک بین‌المللی، قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در محصولات ریکو می‌باشند. تمامی سرویس‌های ارائه شده در این مرکز مبتنی بر اصول و استانداردهایی است که از سوی شرکت‌ ریکو مطرح شده‌اند. مدیریت این مرکز به سبب اطمینان از تخصص و دانش کادر فنی حاضر در این مجموعه، تمامی خدمات ارائه شده توسط کارشناسان خویش را گارانتی و ضمانت نموده است.

 

نمایندگی فروش ریکو

واحد فروش در نمایندگی رسمی ریکو تمام تلاش خود را می کند تا با ارائه خدمات متنوع و مفید نیاز همه کاربران را برطرف سازد. نمایندگی فروش ریکو به منظور تامین رفاه بیشتر کاربران خود در نخستین مرحله از خدمات خود، کاربر را راهی جلسات مشاوره ای رایگان و تخصصی خود می کند. به این صورت کاربر می تواند درباره محصول مورد نظر خود به کمک کارشناسان این بخش اطلاعات مفیدی به دست آورد، آن محصول را با نمونه های مشابه در سایر برند ها مقایسه کند و با توجه به شرایط اختصاصی خود اقدام به خرید کند. در فازهای بعدی خدمات نمایندگی فروش ریکو امکانات و تسهیلات بسیار گسترده و مفیدی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. هر یک از این امکانات بخش مهمی از نیازهای کاربران را تامین می کند و در نهایت لذت یک خرید دلنشین و متمایز را نصیب کاربر خواهد کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش ریکو

نمایندگی فروش ریکو پس از فروش نیز همچنان در کنار کاربر است. در بخش خدمات پس از فروش کاربر این امکان را دارد تا هر گونه سوال، ابهام یا پیدایش اختلال در هر یک از دستگاه های ریکو را با کارشناسان پاسخگوی این بخش در میان بگذارد. همکاران بخش خدمات پس از فروش با صبر و حوصله بسیار گوش شنوایی برای همه کاربران ریکو هستند. به این ترتیب هر کاربر می تواند بدون هیچ گونه نگرانی و دغدغه ای تمامی مشکلات خود را با کارشناسان معتبر نمایندگی فروش ریکو در بخش خدمات پس از فروش در میان بگذارد. مطمئن باشید با ارتباط مستقیم با این بخش کمترین و بیشترین مشکل شما درباره هر یک از محصولات ریکو برطرف خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تعمیرات ریکو

 

 

تعمیرات کپی ریکو

تعمیرات کپی ریکو همچون سایر فعالیت های دنیای امروزی بدل به یک کار تخصصی و حرفه ای گشته است به گونه ای که اگر فرد، بی هیچ دانش و تجربه ای نسبت به انجام آن اقدام نماید نتیجه چیزی جز خرابی صدچندان دستگاه نخواهد بود. استفاده از فناوری های پیچیده چاپ در این دستگاه و وجود صدها قطعه ریز و درشت در آن، سبب گشته تا تعمیرات کپی ریکو صرفاً با حضور متخصصان زبده و تجهیزات خاص این حوزه امکانپذیر و عملی گردد. به طور کلی آنچه که در این حوزه شایان توجه است تأکید بر انجام تعمیرات به دست کارشناسانی متبحر و با استفاده از تجهیزات تخصصی مرتبط با این حوزه است.

 

 

تعمیر دستگاه کپی ریکو در این مرکز به دست گروهی بهره مند از پیشرفته ترین تجهیزات و به دست تیمی از مجرب ترین کارشناسان تعمیر انجام می پذیرد. تعمیرات پرینتر ریکو در این مرکز توسط مهندسانی انجام می‌پذیرد که به دلیل حضور در دوره‌های تخصصی-آموزشی مهارتهای تعمیر را بر اساس جدیدترین متدها آموخته و از این راهرو موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات و بازیابی صددرصدی کیفیت اولیه پرینترهای ریکو گشته‌اند.

 

منبع:نمایندگی تعمیرات ریکو